Naszym sponsorem jest:

Aktualności

Polskieserce.pl - portal o zdrowych sercach.

Polskieserce.pl w nowej szacie graficznej!

Witamy dotychczasowych i zupełnie nowych sympatyków
Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.


Mimo nowej szaty graficznej nie zmieniają się cele portalu polskieserce.pl. Nadal będziemy informować o sukcesach naszych naukowców, którzy pracują nad wprowadzeniem do praktyki klinicznej najnowocześniejszych metod ratowania życia, w sytuacjach gdy zagrożone jest serce. Oczywiście ponieważ lepiej zapobiegać niż leczyć będziemy zachęcać Państwa do profilaktyki zdrowotnej poprzez odpowiednie odżywianie i aktywność fizyczną. Można tu znaleźć informacje ze świata medycyny, techniki i stylu życia. Wszystko oczywiście w powiązaniu i w trosce o nasze serca.

Portal ma być źródłem wiedzy ale oczywiście przede wszystkim chcemy tu promować akcje organizowane przez naszą Fundację. Jednocześnie chcemy promować produkty i usługi naszych partnerów bo pamiętajmy, że bez nich postęp naszych prac naukowych byłyby praktycznie niemożliwy. Dlatego "klikajcie" w reklamy, przeglądajcie strony, oferty naszych sponsorów oraz korzystajcie z ich usług. A przede wszystkim szukajcie Państwo w sklepach produktów oznaczonych czerwonym serduszkiem logo naszej Fundacji. Każdy zakup produktu oznaczonego tym logo to realne wsparcie naszej Fundacji.

Teraz łatwiej będzie korzystać z zasobów strony nie tylko poprzez komputery stacjonarne ale także używając smartfonów i tabletów. Jeszcze większym ułatwieniem będzie podglądanie naszych działań poprzez nasz facebookowy fanpage polskieserce.pl . Bądźcie z nami.

Strona jest przystosowana do przeglądania na tabletach oraz smartfonach a co dla nas równie ważne jest także dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych zgodnie ze standardem WCAG 2.0 Wszystkie te zmiany możliwe były dzięki pomocy firm D17 Multimedia Software oraz TM Grupa Kreatywna.

Oferta partnetów Fundacji: