Naszym sponsorem jest:

Aktualności

Kalendarz Gwiazd 2020

Otylia Jędrzejczak, Paulina Holtz, Anna Dereszowska, Krzysztof Ibisz, Cezary Pazura czy Michał Pazdan to tylko niektóre z kilkunastu gwiazd, które wsparły charytatywny projekt na rzecz naszej Fundacji.

 

Już po raz czwarty redakcja czasopisma „Businesswoman & life” przygotowała inspirujący "Kalendarz Gwiazd" na rzecz naszej Fundacji.

Istotą tego pomysłu jest organizacja okolicznościowej sesji fotograficznej, w której udział biorą wspólnie przedstawicielki polskiego biznesu wraz ze znanymi osobistościami swiata kultury, sportu, filmu etc. Ukoronowaniem całości jest charytatywna aukcja zdjęć powstałych w czasie sesji, z której dochód zasili realizowane w naszej Fundacji badania naukowe. Impreza jest też doskonałą okazją do prezentacji naszych osiągnięć oraz nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi sponsorami.
 
W tym roku do Kalendarza Gwiazd pozowali: 
Barbara Woźniak i Dyrektor Generalny Fundacji - dr Jan Sarna, Danuta Katryńska i Arkadiusz Gołębiowski, Monika Chajęcka i Robert Sowa, Anna Pawelak i Patricia Kazadi, Karolina Szczepaniak-Batory i Anna Popek, Renata Dąbrowska-Pasterkiewcz i Cezary Pazura, Beata Stramska i Michał Pazdan, Magdalena Stachowicz i Przemysław Saleta, Bogna Cichowska-Duma i Otylia Jędrzejczak, Magdalena Markiewicz i Aleksander Sikora, Hanna Pieścińska i Paulina Holtz, dr Magdalena Rycak i Krzysztof Ibisz, Anna Mackojć i Anna Dereszowska, dr Justyna Kaźmierczak i Joanna Majstrak.

Nad projektem od samego początku czuwa pomysłodawczyni i redaktor naczelna magazynu „Businesswoman & life” - Elżbieta Jeznach, którą wspomaga zespół redakcyjny oraz współpracownicy:
zdjęcia: Lidia Skuza, Michał Zagórny
skład: Marek Mosiński
partner odpowiedzialny za wizaż: Wizażyści z Salonu CYRULIK oraz Agnieszka Karpińska
partner odpowiedzialny za wykonanie fryzur: Styliści fryzur z Salonu CYRULIK oraz Agnieszka Karpińska
stylizacje: Joanna Makowiecka

Serdecznie zachęcamy do zakupu kalendarza na stronie: BUSINESSWOMANSHOP.PL

Do stylizacji zostały wykorzystane kolekcje marek: Forever Salony Sukien (marzec, styczeń), Lily Was Here (sierpień), Monika Cieśluk (kwiecień), Ela Piorun (grudzień), MOLTON (luty, listopad), RINA COSSACK (kwiecień), Maciej Zień (okładka).

Do stylizacji męskich została wykorzystana kolekcja marki Giacomo Conti.
Podziękowania dla Mamaison Hotel Le Regina mieszczącego się przy ul. Kościelnej 12 w Warszawie za udostępnienie miejsca na potrzeby sesji zdjęciowej.
Podziękowania dla Villi Artysty przy ul. Dankowickiej 13 w Warszawie za udostępnienie wnętrz na potrzeby sesji.
Podziękowanie dla MOXY HOTEL za udostępnienie wnętrz na potrzeby sesji zdjęciowych.
Podziękowania dla ARTHOTEL mieszczącego się przy ul. Stalowej 52 w Warszawie za udostępnienie wnętrz na potrzeby sesji.
Specjalne podziękowania dla Drukarni TORRO za współpracę i wsparcie przy wydruku kalendarza.
Podziękowanie dla marki ŚWIAT- OBRAZÓW za wydrukowanie fotoobrazów na licytację.

 

Oferta partnetów Fundacji: