Naszym sponsorem jest:

Aktualności

Businesswoman & life o wielkim sercu

Redakcja magazynu „Businesswoman & life” już po raz VI wspiera swoimi działaniami naszą Fundację poprzez wydanie charytatywnego Kalendarza Gwiazd 2021

Tegoroczna edycja Kalendarza Gwiazd, choć tworzona w warunkach pandemii, przyciągnie wiele znanych nazwisk oraz osobistości świata biznesu, zaangażowanych w akcje pomocy potrzebującym.

Wydawca czasopisma „Businesswoman & life” oraz kalendarza od lat z pasją i zaangażowaniem wspiera rozwój polskiej kardiochirurgii oraz wprowadzanie do praktyki klinicznej nowoczesnych technik i technologii w zakresie leczenia serca.

Godziny pracy fotografa, stylistów, makijażystów i zespołu redakcji „Businesswoman & life” tworzą tegoroczny Kalendarz Gwiazd i galę charytatywną jako premierę tego wyjątkowego wydania. W tym roku na kartach kalendarza zagoszczą niespotykane osobowości świata mody, teatru, kina, prezenterzy, aktorzy i celebryci, i co ważne niesamowite kobiety świata biznesu.

Osobistości świata artystycznego i celebryci doskonale zdają sobie sprawę z tego, że własnym wizerunkiem często mogą zdziałać więcej, zachęcając do charytatywnych gestów. Toteż i w tym roku wielu zadeklarowało swoją charytatywną pomoc w projekcie na rzecz Fundacji Profesora Zbigniewa Religi. W tym roku redakcja zaprosiła do współpracy m.in. Piotra Gąsowskiego, Adę Fijał, Gosię Andrzejewicz, Zbigniewa Zamachowskiego, Beatę Pawlikowską, Marzenę Rogalską, Wojciecha Eichelbergera, Wojciecha Medyńskiego, Grzegorza Łapanowskiego, Laurę Łącz, Magdalenę Siekacz, Daniela Józefa Qczaja.

Gala Charytatywna na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi jest zaplanowana na 5 lutego tego roku. Gościem specjalnym będzie Grzegorz Religa – syn Profesora Zbigniewa Religi oraz dr Jan Sarna – dyrektor generalny Fundacji Profesora Zbigniewa Religi. To transmitowane na żywo wydarzenie w wersji on-line ze studia w przestrzeniach warszawskiej Endorfiny, pod reżimem sanitarnym, to okazja do spotkania niesamowitych osób, którym bliskie jest dobro.

Choć w tak małym gronie i wirtualnie będziemy mogli, jako redakcja, podziękować naszym gościom za ich nieocenione dobro, wielkie serce i bezinteresowność – mówi redaktor naczelna magazynu Businesswoman & life, Elżbieta Jeznach.

Na zaproszonych gości zarówno tych wirtualnych, jak i studyjnych, czeka moc emocji. Korzystając z możliwości platformy Allegro Charytatywnie redakcja wystawia na licytację zdjęcia z kalendarza drukowane na płótnie wraz z giftami.

Kwota uzyskana w wyniku licytacji wesprze działania naszej Fundacji a samo wydawnictwo "Kalendarz Businesswoman & life 2021 na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. profesora Zbigniewa Religi" będzie dostępne w sprzedaży na stronie portalu www.businesswomanlife.pl Zachęcamy do wsparcia tego projektu oraz zakupu kalendarza. 

Oferta partnetów Fundacji: