Naszym sponsorem jest:

Aktualności

Woda dla służb medycznych - akcja pomocowa Jurajskiej

Naturalna Woda Mineralna Jurajska dla lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego w polskich szpitalach.

 

Firma Jurajska - wieloletni Partner naszej Fundacji, aktywnie włącza się w akcję pomocową dla szpitali i organizuje dostawy wody do tych placówek, które realnie jej potrzebują. Naturalna Woda Mineralna Jurajska trafiła już do lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego w szpitalach w Myszkowie, Częstochowie, Zabrzu, Krakowie, Łodzi i Warszawie.

Trwająca epidemia COVID-19 odbija się mocno na wielu dziedzinach życia. W szczególnie trudnej sytuacji zostały postawione służby medyczne, a tym samym zapotrzebowanie na różnego rodzaju pomoc wzrosła w szpitalach w ogromnym stopniu. Oprócz niezbędnego sprzętu, środków ochrony osobistej oraz dezynfekcyjnych, dla personelu służby zdrowia ważne jest również wsparcie w postaci żywności, wody, napojów. Jest ono wielkim ułatwieniem w czasie wielogodzinnych, wyczerpujących dyżurów.

Firma Jurajska, dostarcza wodę dla lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników medycznych. – W tym wyjątkowym, trudnym czasie wiemy, jak ważne jest wsparcie dla tych, którzy z oddaniem każdego dnia stają w pierwszej linii walki z epidemią – mówi Jacek Bulski, Koordynator ds. Marketingu z firmy Jurajska. – Woda mineralna, o doskonałej jakości – to bez wątpienia artykuł pierwszej potrzeby. Jest po prostu niezbędna w tak ciężkiej, niezwykle wymagającej pracy. Widząc, jak duże jest zapotrzebowanie na taką pomoc, podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu dostaw wody do wybranych szpitali.

Firma Jurajska współdziała w tym zakresie ze swoim wieloletnim partnerem – Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi. Dzięki tej współpracy, woda Jurajska trafia do szpitali, w których jest na nią realne zapotrzebowanie. W pierwszym etapie, Jurajska podjęła działania lokalne – w rejonie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, gdzie znajduje się siedziba firmy i ujęcie wody. Pierwsze transporty już dotarły do szpitali w Myszkowie, Częstochowie i do wskazanych przez Fundację im. Zbigniewa Religi placówek w Zabrzu. Woda Jurajska oraz inne produkty Grupy Hortex (jak soki i mrożonki) docierają do wybranych szpitali również w ramach akcji #WzywamyPosiłki - czyli ogólnopolskiej inicjatywy obywatelskiej wspierającej personel medyczny. Dzięki tym prowadzonym wielotorowo działaniom, pracownicy służb medycznych mają zapewniony wygodny dostęp do doskonałej jakości wody o zrównoważonym i stabilnym składzie mineralnym.

- Cieszymy się, że możemy dostarczać naszą wodę lekarzom i pielęgniarkom i w ten sposób wspierać ich w tej szczególnej sytuacji – podkreśla Jacek Bulski. Wierzymy, że krystalicznie czysta, naturalnie nasycona związkami wapnia i magnezu woda Jurajska, pomoże im zachować siły, których tak bardzo potrzebują.

https://www.jurajska.pl/

https://www.facebook.com/Jurajska.NaturalnaWodaMineralna/

Oferta partnetów Fundacji: