Naszym sponsorem jest:

Aktualności

Od dziś www.polskieserce.pl ma zupełnie nowe oblicze. Mamy nadzieję, że dzięki temu, każdego dnia będzie tu zaglądać coraz więcej osób.

Naszym celem jest stworzenie portalu informującego nie tylko o postępach prac naukowych w poszczególnych pracowniach naszej Fundacji ale także (a może nawet przede wszystkim), zależy nam na promowaniu zdrowego trybu życia oraz na przedstawianiu zagrożeń wynikających z nieprzestrzegania tych zasad.

W dziale "Aktualności" prezentujemy ciekawostki i porady dotyczące chorób układu krążenia.  W dziale "Żyj zdrowo" skupimy się na informacjach z zakresu zdrowej żywności i higieny życia. Nie zapominajmy, że dla  wiekszości z nas, ruch jest najlepszym lekiem na wszystkie dolegliwości!  Prosimy jednak pamiętać, że wszystkie zawarte na tej stronie informacje mają charakter pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy do samodzielnych decyzji o zmianie trybu życia  a tym bardziej leczeniu bez konsultacji z lekarzem. 

Na nowej stronie nie zabraknie też miejsca na promocję firm, które pomagają Fundacji od dawna lub dopiero zamierzają nam pomóc. Zaglądajcie Państwo na strony naszych sponsorów bo to właśnie dzięki nim możemy prowadzić nasze badania naukowe.

Liczymy także, że dzięki nowej stronie uda nam sie zachęcić coraz wiecej osób do tego aby pomagały nam w najbardziej dla siebie odpowiedniej formie. Czasem może to być darowizna finansowa, czasem wystarczy tylko opłacanie swoich rachunków za pomocą systemu płatności Dotpay, a czasem warto skorzystać z oferty kwiaciarni internetowej Euro Florist i po prostu wysłać kwiaty komuś bliskiemu. Prosimy więc, wspierajcie Państwo czynnie  nasze akcje bo dzięki temu możemy dalej pomagać ludziom chorym na serce.

Oczywiście w kolejnych miesiącach będziemy się starali wzbogacać tę stronę. Aktualnie pracujemy nad działem "Strefa rozrywki" po to  aby słowo "serce"  częściej kojarzyło się z przyjemnościami niż z chorobą. Ponadto czynimy starania aby uruchomić sklep internetowy, w którym docelowo będa Państwo mogli kupić zdrową żywność, produkty przemysłowe oraz gadżety  związane z naszą Fundacją.

Odwiedzajcie nas jak najczęściej, korzystajcie z naszej wiedzy ale przede wszystkim - żyjcie zdrowo!  

Oferta partnetów Fundacji: