Naszym sponsorem jest:

Aktualności

Od dziś odwiedzających www.polskieserce.pl wita nowa wersja intro. Oczywiście nie było mowy o odejściu od naszego fundacyjnego serduszka, ale postanowiliśmy nieco odświeżyć grafikę naszego portalu.

Twórcą nowego intro jest grafik komputerowy Grzegorz Gilewicz (www.desiGGn.pl). Bardzo dziekujemy za pomoc tym bardziej, ze usługa została wykonana nieodpłatnie.

Zależało nam nie tylko na "odświeżeniu" strony. Liczymy, na to, że nowa grafika doskonale oddaje charakter naszej Fundacji, której założycielem i  patronem  jest prof. Zbigniew Religa.

Poza tym zmiany mają zachęcić Państwa do częstego korzystania z zawartości portalu. W dziale "Aktualności" znajdą Państwo wiele ciekawostek ze świata nauki i medycyny. Oczywiście wszystko to związane jest z zagadnieniami dotyczącymi chorób układu krążenia. W dziale "Żyj zdrowo", wiele pożytecznych informacji znajdą osoby zainteresowane zdrowym trybem życia i zdrową żywnością.

Bardzo nam też zależy abyście Państwo, w miarę swoich potrzeb, korzystali z oferty naszych sponsorów i przyjaciół. Jeśli ktoś chce zadbać o swoje zdrowie, może warto skorzystać z diety przygotowanej przez specjalistów firmy Vitalia albo też zrobić zakupy w sklepie ze zdrową żywnością zNatury.pl ?  Co jakiś czas trzeba skorzystać z usług kuriera, dlaczego więc nie zrobić tego wspierając jednocześnie naszą Fundację? Wystarczy tylko skorzystac z usług oferowanych przez firmę Globkurier. I wreszcie, kiedy trzeba zapłacić rachunek albo przesłać zapłatę za jakiś produkt, można skorzystać z systemu szybkich płatności internetowych firmy DotPay.

Korzystając z którejkolwiek usługi naszych partnerów, wspierają Państwo naszą Fundację. Między innymi dzięki temu możemy kontynuować nasze prace naukowe.

Oferta partnetów Fundacji: