Naszym sponsorem jest:

Aktualności

Strona polskieserce.pl zmienia się dla Państwa. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi materiałami i informacjami w działach "O Fundacji" - Multimedia oraz w dziale "Żyj zdrowo".

W "Multimediach" znajdziecie Państwo materiały dziennikarskie poświęcone zrówno bieżącej działalności Fundacji jak również materiały poświęcone postaci naszego patrona - prof. Z. Religi. Zachęcamy do obejrzenia materiału Marka Nowickiego dla Faktów TVN pt. "Żyję dzięki Fundacji", o stosowaniu systemu wspomagania serca. System ten oczywiście opracowali i wdrożyli specjaliści z naszej Fundacji. W dziale "Multimedia" - Prof. Z. Religa, można z kolei znaleźć m.in. odpowiedż na pytanie: "Czy Zbigniew Religa był Ślązakiem?" . 
W dziale "Multimedia" znajdziecie Państwo także inne materiały promujące naszą Fundację, w tym m.in. hymn Fundacji.

Wielkie zmiany można też zauważyć w dziale : "Żyj zdrowo", gdzie publikujemy materiały powstałe we współpracy z portalem zNatury.pl . Jak się żywić po zawale, czy jaka powinna być prawidłowa dieta w chorobie wieńcowej serca? - zachęcamy do zapoznania się z poradami dietetyków portalu zNatury.pl . Jednocześnie przypominamy, że każdy zakup dokonany w sklepie zNatury.pl poprzez portal www.polskieserce.pl wspiera finansowo naszą Fundację.

Oferta partnetów Fundacji: