Naszym sponsorem jest:

Aktualności

Od jakiegoś czasu docierają do nas sygnały o rozsyłaniu informacji o naszej stronie za pomocą  wiadomości e-mail. Powinniśmy się cieszyć a jednak...

Bardzo się cieszymy, że nasza akcja spotkała się z przychylnością internautów a stronę www.polskieserce.pl każdego dnia odwiedza kilkanaście tysięcy osób. Wspiera nas wiele osób i instytucji umieszczając nasze bannery na swoich stronach.

Niestety w sieci, poza oficjalnymi informacjami na temat strony pojawiły się irytujące łańcuszki, które w zamierzeniu miały zachęcać do zaglądania na stronę a w praktyce irytują bardzo wiele osób. Niniejszym informujemy, że sami nigdy nie inicjowaliśmy masowej akcji rozsyłania informacji na temat naszej strony. Listy, które krążą w internecie ze względu na swoją formę i treść uważamy za delikatnie mówiąc "nieeleganckie". Prosimy o zachęcanie znajomych do odwiedzania strony www.polskieserce.pl ale nie zachęcamy do rozsyłania listów - łańcuszków, które swoją treścią mogą budzić sprzeciw, niepotrzebne pytania a czasem nawet niesmak.

Oferta partnetów Fundacji: